ÁLLÁSAJÁNLATAINK

2016. 11. 08.

Tisztelt Érdeklődő!

Legújabb fejlesztéseink egyben több új munkalehetőséget is teremtettek. Kalkulátort, gyártáselőkészítőt és anyagmegmunkálógép operátort keresünk.
Ha szereti a szakmánkat, ha igényes a munkájára, ha örömmel tölti el az elégedett ügyfelek mosolya, akkor legyen egy 19 éve megbízhatóan működő, emberi értékeken alapuló csapat tagja!

KALKULÁTOR
Feladata az ügyfelek igényeinek felmérését követően, a számukra ideális termék vagy szolgáltatás javaslata, illetve az erről szóló árajánlat elkészítése, nyomonkövetése. Ugyancsak a munkakörhöz tartozik az elfogadott árajánlatok továbbítása a gyártáselőkészítés felé.
A munkakör betöltéséhez nyomdatechnológiai és alapanyag ismeretekre, jó kommunikációs készségre, pontos munkavégzésre, ugyanakkor kreatív gondolkodásra és segítőkész hozzáállásra van szükség.

GYÁRTÁSELŐKÉSZÍTŐ, TERMÉKGAZDA
Feladata a megrendelések gyártásba adása, a zökkenőmentes termelés feltételeinek információ, digitális állomány és alapanyag oldalról történő megteremtése. Szükség esetén a kalkulátorok munkájának segítése.
A munkakör betöltéséhez nyomdatechnológiai és alapanyag ismeretekre, jó szervezőkészségre, pontos munkavégzésre, megoldásközpontú hozzáállásra van szükség. A beérkező grafikai állományok ellenőrzése pedig Adobe és Corel programokban való jártasságot igényel.

ANYAGMEGMUNKÁLÓGÉP OPERÁTOR
Feladata a cégünknél működő különböző számítógép vezérlésű anyagmegmunkáló gépek (lézervágó, marógép, habvágó stb.) üzemeltetése (vágás, biegelés, riccelés, marás, gravírozás, stb.).
A munkakör betöltéséhez vektoros programok és állományok (ai, pdf, eps, cdr) alapos ismeretére, valamint valamely hasonló gépen (Zünd, Kongsberg, Aristo, Summa, VHF, stb.) szerzett tapasztalatra van szükség. A gépek jellegéből fakadóan különösen fontos a pontosság és a felelősségteljes munkavégzés.

    FELTÉTELEK

  • legalább középfokú végzettség
  • minimum alapfokú angol nyelvtudás (a szoftverek kezelése követeli ezt meg)
  • szakmaszeretet, elhivatottság
  • (digitális) nyomdai és reklámeszköz gyártási folyamatok és alapanyagok ismerete
  • nagyfokú pontosság
  • felelősségtudat
  • megoldásközpontú hozzáállás

    AMIT NYÚJTUNK

  • hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • modern eszközök
  • jó csapat
  • izgalmas, szép feladatok
  • megbecsülés

    MUNKAIDŐ

  • napi 8 óra munkaidő, kizárólag munkanapokon.
  • kalkulátor és gyártáselőkészítő hetente változó délelőttös vagy délutános műszak
    (7-15 / 12-20)
  • anyagmegmunkálógép operátor 9:00-től 17:00 óráig

    MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Budapest, XIII. kerület, közel a Jászai Mari térhez

  • Fizetési igényét is tartalmazó önéletrajzát a rocket@enternet.hu címre várjuk. Kérjük levelében a megpályázott pozíció nevét is legyen kedves megírni.

Új hozzászólás:

Subscribe without commenting